Киев, вул. Здолбунівська, 2
office@mride.com.ua

+380961884608

+380636248699

Запчасти из ОАЕ

Будь-який транспортний засіб, як і всі механічні пристрої, з часом зношується і вимагає відновлення характеристик, закладених виробником. Для цього доводиться виробляти періодичне обслуговування, виконуючи заміну зношених і поламаних деталей і вузлів, змінюючи мастильні матеріали, охолоджуючу і гальмівну рідину, а також інші складові, необхідні для нормального функціонування автомобіля. Технічний стан і термін служби автомобіля безпосередньо залежить від якості запасних частин, і найкращим рішенням буде придбання таких виробів, походження яких не викликає сумнівів.

Запчастини з ОАЕ. Особливості замовлення деталей з Еміратів

Граючи ключову роль в торгівлі автозапчастинами, ОАЕ виступають як сполучна ланка між азіатськими, європейськими та північноамериканськими країнами-виробниками і ринками споживачів. Дубай розвивається в усіх областях, особливо в транспортній інфраструктурі - з її передовими дорожніми мережами світового рівня, найбільшими портами і аеропортами.

Логістика в ОАЕ поставлена ​​на високий рівень і покликана стимулювати міжнародні торговельні відносини. Особливості географічного розташування між торговими артеріями Заходу, Європи, Африки та Азії, перетворили Об'єднані Арабські Емірати в міжнародний транзитний вузол.

В Об'єднаних Арабських Еміратах якість товарів жорстко контролюється, тому запчастини з ОАЕ користуються таким великим попитом. Додатковим плюсом тут є і практично повна відсутність підробок.

При високій якості і прозорому походження запасних частин оригінальні запчастини з Еміратів часто і коштують менше, ніж у багатьох інших країнах. Даний феномен пояснюється розташуванням переважної більшості оптових складів в цій країні xf вони в основному знаходяться у вільній економічній зоні, в якій торгівля не обкладається податками.

Запчастини з Еміратів мають всього один мінус для українського споживача доставка займе більш тривалий час. Так максимальний термін може досягати двох-трьох тижнів при перевезенні авіатранспортом і від чотирьох до шести тижнів, якщо доставка буде здійснюватися морським транспортом. & Nbsp;

Запчастини з ОАЕ без посередників

Якісні вироби можна придбати ще дешевше, якщо виключити з рівняння посередницькі організації. Компанія MRIDE здійснює доставку самостійно, не вдаючись до послуг посередників, тому автозапчастини з Еміратів, придбані в нашому інтернет-магазині, обійдуться покупцеві значно дешевше, ніж у багатьох інших торговельних організаціях.

Прямі поставки роблять покупку автозапчастини з ОАЕ безпечної і гарантують високу якість товару в поєднанні з точною відповідністю заявленим технічним характеристикам.